تلفن های مستقیم ترکیه : (24 ساعته)
00905366905953


تلفن مستقیم آمریکا :
001-310-482-0908
 • تور مارماریس

  مارماریس

  مارماریس

  مارماریس منطقه‌ای است در مجاورت دریای مدیترانه و اژه که با کوهستان‌های جادویی محصور شده است. این شهر در جنوب غربی ترکیه بوده و از شمال به خليج گکوا از جنوب با دریای مدیترانه از شرق با شبه جزیره داتچا و از غرب با دریاچه کوی جییز ارتباط دارد.
 • تور آلانیا

  آلانیا

  آلانیا

  الانیا تنها در تابستان محبوب نسیت .بلکه در فصل زمستان برای افراد مسن اروپای که ازهوای سرد ومرطوب اروپا به الانیا میایندودر اینجا زمستان سرد اروپا را در زیر افتاب گرم به میل میگذارانند .درجه حرارت خفیف بین 15و 20میتواند در بین دساسمبر واپریل یافت .
 • تور ازمیر

  ازمیر

  ازمیر

  کرانه های دریای اژه در ترکیه از جمله زیباترین چشم اندازهای این کشور می باشند. خط ساحلی باشکوهی که آب شفاف دریای اژه به آن برخورد می کند، مملو است از کرانه های قدیمی که توسط باغهای زیتون، پرتگاههای سنگی و جنگلهای کاج احاطه شده اند.
 • تور آنکارا

  آنکارا

  آنکارا

  شهر آنکارا پايتخت جمهوري تركيه است و در مرکز آناتولی بر لبه شرقی فلات بزرگ و مرتفع آناتولی در ارتفاع 850 متری قرار گرفته است. این استان، استپی حاصلخیز غالبا از گندم است .
 • تور آنتالیا

  آنتالیا

  آنتالیا

  شهری است ساحلی و بسیا رزیبا که رشته کوههای توروس در این شهر به سمت دریا امتداد پیدا کرده و خط ساحلی نامنظمی از صخر ه های سنگی و خلیج های کوچک بکر را ایجاد نموده است .
 • تور استانبول

  استانبول

  استانبول

  استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد .
ثبت شرکت در ترکیه، خرید آپارتمان در ترکیه، استانبول و آلانیا ،اجاره آپارتمان،رزرواسیون هتل تماس با ما 24 ساعته www.besthome.com.tr  00905366905953
طراحی سایت

آب و هوا

ثبت شرکت در ترکیه

هزینه ثبت شرکت در ترکیه

اجاره آپارتمان در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه،خرید خانه در ترکیه،ملک در

ترکیه

ترکیه

ترکیه کشوری است که سریع به سوی مدرن شدن پیش میرود و ارتباطی است بین اروپا و خاورمیانه و یکی از کشورهایی است که برای ایرانیان احتیاج به ویزا ندارد،دارای آثار باستانی زیادی می باشد و از نظر فرهنگی و ادب رسوم بسیار نزدیک به فرهنگ و آداب ایرانی میباشد.

امتیازات

خرید ملک در ترکیه

 • قیمت ارزان ملک در ترکیه که در مقایسه برابر است با قیمت ملک در اروپا در سال ۱۹70 میلادی

 • هزینه پایین زندگی

 • آب و هوای مدیترانه ای که شامل تابستان بسیار گرم و زمستان معتدل با دریای زیبای مدیترانه میباشد.

 • ترکیه کشوری است که در چندین سال گذشته از لحاظ اقتصادی خیلی پیشرفت کرده است و به استانداردهای اروپا  و امریکایی بسیار نزدیک شده است.

 • نرخ بالای سود  سرمایه گذاری در زمینه املاک و بخصوص در بخش توریستو هتل


شرکت سان اند سندز ارایه دهنده پروژه ها و املاک برای هر بودجه ای می باشیم.شرکت ما انتخابهای زیادی را برای مشتریانمان داریم،و از ابتدا آماده راهنمایی شما می باشیم.خرید ملک از طریق ما آسانتر از آن است که فکرش را بکنید

مژده  به عزیزانی که  متقاضی خرید ملک در ترکیه  هستند

 

پس از سالها بحث و بررسی در ماه می سال 2012 لایحه شماره 2644- ماده 35 مورد تصویب مجلس ترکیه قرار گرفت که مضمون قانون مطرح شده از سوی دولت ترکیه مبنی برحذف اصل عملکرد متقابل برای دولت ها میباشد، و به معنای این است تمامی شهروندان خارجی قادر به خرید املاک و مستغلات در ترکیه هستند حتی اگر کشور متبوع، خود این گونه حقوق را به کشور ترکیه اعطا ننموده باشد و امروز با مشخص شدن لیست کشورهای مجاز به خرید، این قانون به اجرا درآمد و بدین معنیست که با اتباع ایرانیمانند اتباع ترک و یا سایر کشورها خارجی رفتار خواهد شد و قوانین انتقال سند مالکیت ملک و وراثت ملکی که برای اتباع ترک اجرا میشود برای ایرانیان نیز قابل استناد خواهد بود و این املاک به همان صورت نیز قابل فروش و انتقال سند هستند.

با تصویب این قانون فرصت های مناسب برای سرمایه گذاری افزایش یافته و با این سیاست اقتصاد ترکیه بیش از بیش رشد خواهد کرد. طی سالیان اخیر دولت ترکیه همواره سعی بر این داشته تا شرایط کار و تجارت بین الملل را همواره بهبود بخشد. همچنین کشور ترکیه یکی از بهترین کشور های دنیا با توجه به فرهنگ و سهولت رفت و آمد به ایران برای اخذ اقامت، سرمایه گذاری و کار برای ایرانیان میباشد.

با اجرای قانون جدید اتباع خارجی و ایرانیان امکان خرید ملک و همچنین  اراضی شهری را تا سقف 300،000متر مربع جهت سرمایه گذاری خواهند داشت و برای خرید اراضی  میبایست قبل از خرید طرح پیشنهادی خود را آماده در دست داشته باشند. لذا کلیه افراد حقیقی و حقوقی ملزم به ارسال  پروژه خود به وزارت شهرسازی و محیط زیست ترکیه تا ظرف مدت 2 سال خواهند بود که بعد از تایید طرح مربوطه به دفتر ثبت زمین های محلی ارسال خواهد شد.

لازم بذکر است ایرانیان همانند سایر اتباع خارجی

دیگر بواسطه خرید ملک میتوانند از مزایای اقامت

در شهر های ترکیه برخوردار شوند و بواسطه آن

امکان خرید اتومبیل و ثبت نام فرزندان درمدارس

ترکیه را خواهند داشت.

 

توجه نمایید این قانون بمنزله اخذ شهروندی ترکیه

و داشتن اجازه کار نیست و برای موارد اخیر میباست

مراحل/مجوزهای قانونی دیگری طی و اخذ گردد .

شهرهای توریستی ترکیه از جمله آنتالیا وآلانیا  سایر شهرهای اطراف آن (بلک، آلانیا، سیده، کمر) از جذاب ترین مناطق در میان سرمایه گذاران املاک می باشند و با این فرصت دولت ترکیه امکان توسعه و پرجاذبه تر کردن صنعت توریست در این مناطق خواهد داشت. بدین لحاظ با جاذبه های توریستی بیشتر، افزایش تقاضا برای خرید خانه در ترکیه خواهیم داشت و انتظار می رود که ارزش ملک در ترکیه در بلاخص در محل های رو به دریا بالا رفته و برای چند سال آینده از افزایش چشم گیری برخوردار باشد

 

پس  برای  خرید با نرخ مناسب بهترین زمان  است

 

 

شرکت رایزن نور  شرکتی پیشرو در زمینه ارائه خدماتی همچون سرمایه گذاری و خرید ملک می باشد.این شرکت با پشت سر گذاشتن سالها تجربه همواره سعی داشته در اسرع وقت به مراجعین خود بهترین خدمات را ارائه داده و خوشنودی آنها را فراهم سازد.ما با داشتن مدیریتی قوی وکارمندانی مجرب آماده جلب رضایت متقاضیان ملک و سرمایه گذاری می باشیم.آنچه که ما به دنبال آن بوده و هستیم،سطح بالایی از تخصص وجلب اعتماد مراجعین به منظور تحقق بخشیدن به رویاهای آنهاست.از این رو ما در زمینه های ذکر شده به شما مشاوره ای کامل و جامع ارائه داده و آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشیم.

ما در محیطی گرم و دوستانه آماده ایم به شما هموطنان عزیز بالاترین سطح مشاوره و خدمات را ارائه داده و شما را در راستای رسیدن به اهداف خود در زمینه سرمایه گذاری و خرید یاری دهیم.

خریدار ملک در ترکیه سند مالکیت ملک دریافت می کند که به زبان ترکی به آن " تاپو"می گویند.تاپو یک سند قانونی است که توسط سازمان ثبت املاک که زیر مجموعه دولت ترکیه می باشد صادر میشود.هیچکس به غیر از این سازمان نمی تواند سندی را به نام کسی انتقال دهد

مراحل خرید خانه در ترکیه به شرح ذیل است

وقتی ملک مورد نظر خود را توسط ما یافتید،یک وکالتنامه رسمی فقط برای خرید ملک به پرسنل ما میدهید،که این وکالتنامه فقط شامل خرید ملک به نام شما و انجام کلیه مراحل قانونی از طرف شام میباشد،و خدماتی از قبیل دریافت اشتراک آب و برق و بیمه کردن ملک شما در صورت تمایل ،ثبت ملک شما در شهرداری و پرداخت مالیاتهای ملک شما از طرف شما مواد این وکالتنامه میباشد

مرحله بعدی امضا قرداد خرید میباشد که توسط شما و مالک پروژه یا ملک امضا میشود،که بهتر است قبل از وکالتنامه امضا شود،این قرداد خرید سندی رسمی است که شامل نام خریدار و فروشنده،متراژ واحد،قیمت واحد،نحوه پرداخت ،محل ملک در ترکیه  و .... در آن نوشته میشود.

آبا نیاز به خرید ملک در ترکیه و خرید خانه در ترکیه دارید؟ با ما تماس بگیرید

- آقای ادیب مشاور شما09109800521

00905345143499

خرید خانه در آلانیا بهترین پیشنهاد این شرکت می باشد با خرید خانه در آلانیا

خدمات